Jakim producentem jest Female Seeds?

Producent holenderski…

Bardzo popularnym producentem jest producent o nazwie Female Seeds. Jest to producent, który swoją ofertą nas niesamowicie zaskakuje. Jednak wszystko po kolei. Każdy powinien wiedzieć, że producent Female Seeds jest producentem nasion marihuany feminizowanych holenderskim. W ofercie tego producenta znajdziemy w zasadzie nieduży, ale jednocześnie bardzo skonfigurowany zestaw takich nasion jak:

  • nasiona outdoor,
  • nasiona indoor,
  • nasiona kwitnące automatycznie.

Szczególnie odmiany te się specjalizują w odmianach wcześniej dojrzewających. To one są właśnie bestsellerem absolutnym tejże firmy. O jakich odmianach tutaj się mówi? Są to takie odmiany jak Purple Maroc, Maroc czy też Easy Sativa. Każdy praktycznie zna te odmiany. Szczególnie osoby, które sadzą konopie w zimnej Holandii.

Odmiana White Widow i jej ogromny sukces.

Musimy także przyznać, że ich ogromnym sukcesem jest odmiana o nazwie Big Bud x White Widow. Odmiana ta nadaje się idealnie do wewnętrznej uprawy. Historia tego producenta zaczyna się już w dziewięćdziesiątych latach. Wówczas ich hodowca główny Ferry rozpoczął produkcję nasion. Miał jeden cel. Jaki? Powód był prozaiczny – chciał po prostu dorobić sobie na studia. W roku 2003 Female Seeds weszło na rynek z produkcją tylko i wyłącznie nasion feminizowanych. Jednocześnie była to pierwsza firma, które tego typu nasiona oferowała. Był to olbrzymi sukces i olbrzymia rewolucja na rynku. Jak widać wspaniale się przyjęła.